8 lis 2016

L'Oreal Paris, Elseve, Fibralogy, szampon do włosów pozbawionych gęstości

Cześć!
W ten wtorkowy poranek zamiast wylegiwać się w łóżku, postanowiłam napisać nowy post :) Nie wiem czy też tak macie, że przy wolnym dniu staracie się zrobić jak najwięcej? Ja wtedy sprzątam, nadrabiam zaległości blogowe i spędzam w kuchni jeszcze kilka dobrych godzin. Dziś też tak będzie. Jeszcze czeka mnie zrobienie dwóch obiadów- na dziś i  na 2 kolejne dni. Ehh... takie życie żony :)

Dobra, teraz czas na recenzję. Dawno nie pisałam na temat szamponów. A tak się właśnie złożyło, że właśnie zdenkowałam jeden i postanowiłam, że napiszę coś więcej na jego temat.
 Opis producenta:
 Skład:
 Moja opinia:
Cena: 13 zł
Dostępność: Rossmann
Pojemność: 400 ml

Opakowanie: plastikowa tubka w żywych barwach z wygodnym zamknięciem na zatrzask. Stawiana jest do góry nogami, dzięki temu cały szampon nam spływa do otworu i łatwiej go przez to wydobyć. Opakowanie jest pół przezroczyste- widać ile produktu jeszcze zostało w środku. 
Zapach: delikatny, przyjemny. Taki typowy dla szamponów, niczym się nie wyróżnia.

Konsystencja/ wydajność: szampon jest gęsty i bardzo wydajny. Nieraz zdarzyło mi się go użyć w nadmiarze. Wystarczy naprawdę kropla szamponu i spokojnie umyjemy nim włosy.
Działanie: szampon się u mnie sprawdził i pewnie wrócę do niego za jakiś czas. Bardzo dobrze się pienił i nie plątał włosów. Ważne jest u mnie to, aby szampon nie obciążał włosów i ten rzeczywiście tego nie robił. No chyba, że użyłam go za dużo. Jednak objętości też nie było. Obietnice producenta, co to większej gęstości dla włosów cienkich (takie właśnie mam) nie zostały niestety spełnione. Jednak nie oszukujmy się- nagle od szamponu nie będziemy mieć gęstszych włosów :) Myślę, że ten szampon będzie dobrym przerywnikiem od mocno oczyszczających szamponów, czyli nada się do używania na co dzień. W moim przypadku tak właśnie było. 

Jakie szampony ostatnio używacie? A jakie są Wasze ulubione?

9 komentarzy:

 1. Miałam kiedyś coś z tej serii, ale juz nie pamiętam dokładnie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam go i dobrze wspominam, natomiast aktualnie mam szampon z Nivei i też jest bardzo dobry :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakoś mnie nie ciągnie do szamponów Elseve, a swojego ulubieńca wśród szamponów obecnie nie mam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bardzo lubię ten z arganiną do włosów przetłuszczających się i wypadających :)

  OdpowiedzUsuń